Hosting w chmurze

Dla naszych Klientów wykonujemy pracę od podstaw. Odczytujemy potrzeby i zarządzamy nowoczesnymi rozwiązaniami. Hosting stron www jest podstawą sprawnego funkcjonowania stron internetowych. Serwer hostingowy jest bezpośrednio odpowiedzialny za widoczność strony w sieci. Hosting wybieramy ze szczególną uwagą, gdyż od niego będzie zależeć, czy nasza witryna będzie działać poprawnie. Funkcjonalna strona powinna mieć 99% uptime, dzięki któremu będzie wyświetlać się bezawaryjnie.

 

Wraz z zespołem specjalistów dbamy o to, by wskaźnik ten nie spadał poniżej zadeklarowanej wartości. W zależności od stopnia zaawansowania strony internetowej, dostosowujemy hosting, który poradzi sobie z obsługą odpowiednich technologii. W naszej ofercie używamy sprawdzonych rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo naszych danych na serwerach www. Serwery działają szybko i stabilnie.

 

Oferujemy dostęp od strony administracyjnej, długi okres posiadani kopii zapasowych Twoich danych oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Naszym partnerem technologicznym jest najlepsza chmura obliczeniowa Oktawave!

 

Strona www jest odpowiedzialna za promocję i wizerunek firmy. Dodatkowo wspiera działania marketingowe. Te czynniki bierzemy pod uwagę tworząc projekt strony. Tworzymy serwisy internetowe spełniające najnowsze standardy. Realizowane przez nas projekty wyposażone są w system do zarządzania strukturą i treścią. Dzięki temu Klient może w łatwy sposób samodzielnie aktualizować swoją stronę.

 

Budujemy responsywne strony internetowe, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami UX. Nowoczesne strony www stanowią atrakcyjną wizytówkę firmy, generując jednocześnie korzyści biznesowe. Zaprojektowane witryny spełniają określone cele, jak sprzedaż produktów, czy pozyskanie zapytań ofertowych. Strony www pełnią funkcje narzędzi do gromadzenia leadów, które można wykorzystać w dalszym procesie sprzedaży.

 

Poza kompleksową usługą tworzenia i optymalizacji serwisów internetowych, zajmujemy się również przebudową i odświeżeniem istniejących stron www – tzw. redesignem. Po szczegółowej analizie, wprowadzamy zmiany, niezbędne do osiągnięcie wyższej konwersji. Poprawiamy wygląd graficzny, tak by stanowił spójną koncepcję i jasny przekaz dla otoczenia.