Zjedź niżej
Redesign, System CMS, UX

BPSC SA

BPSC SA tworzy rozwiązania informatyczne, które wspierają zarządzanie kilku tysięcy firm w Polsce. Specjalizuje się w zintegrowanych systemach wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem klasy ERP oraz systemach do zarządzania personelem HCM.

Klient: BPSC sp. z o.o.

Rok uruchomienia: 2014

Typ realizacji: Redesign, Abeon CMS

Nasza realizacja dla BPSC SA to całkowicie nowa kreacja. Opracowaliśmy odważny, innowacyjny projekt w tej branży. W momencie jego wdrażania był jednym z nielicznych, tak technologicznie zaawansowanym konceptem. Strona prezentująca usługi firmy BPSC SA stanowi między innymi katalog Impuls EVO, ERP do zarządzania przedsiębiorstwem oraz system mHR.

Co zrobiliśmy?

Zdecydowaliśmy, by całość została napisana w Javascripcie. Wykorzystaliśmy technologię AJAX i autorski system Abeon w najnowszej wersji 3.0. Działania rozpoczęliśmy od wnikliwej analizy obecnej sytuacji, następnie opracowaliśmy makiety oraz koncepcję graficzną, którą przedstawiliśmy klientowi, by mógł zwizualizować sobie efekt końcowy. Każdy najmniejszy obiekt na stronie, boks czy napis, jest ściśle powiązany kodowo z innym. Dlatego bez trudu można powiedzieć, że jest to realizacja rewolucyjna. Oprócz tego serwis jest w pełni responsywny i świetnie dopasowuje się do każdego urządzenia czy monitora.

Elementy projektu

1. Zaawansowane rozwiązanie

Klient ma możliwość tworzenia złożonych i atrakcyjnych prezentacji bezpośrednio z systemu CMS

2. Dbanie o każdy szczegół

Tak rozbudowana strona wymagała bardzo precyzyjnego zaprojektowania nawet najdrobniejszych szczegółów

3. Złożone treści

Abeon CMS pozwala klientowi na tworzenie bardzo złożonych widoków prezentujących poszczególne funkcje systemu klienta