Zjedź niżej
Aplikacja internetowa

dokumentybudowlane.pl

System usprawniający generowanie i przepływ dokumentów związanych z branżą budowlaną.

Klient: dokumentybudowlane.pl

Rok uruchomienia: 2016

Typ realizacji: Aplikacja internetowa

Projekt dokumentybudowlane.pl skierowany jest ku szeroko pojmowanej branży budowlanej, między innymi do inwestorów oraz przedstawicieli firm budowlanych. Główną ideą systemu jest maksymalne uproszczenie formalności i wszelkich kwestii „papierkowych”.

Jakie prace wykonaliśmy?

Otrzymane od klienta filary w postaci makiet pomogły nam opracować kompletny interfejs graficzny aplikacji. Kolejnym etapem było opracowanie zaawansowanego technologicznie systemu: od zaprojektowania interfejsu, poprzez strukturę aplikacji, aż po wszelkie skomplikowane obliczenia, pozwalające na bezbłędne funkcjonowanie całego systemu.

Możliwości systemu

Celem projektu było maksymalne uproszczenie całego procesu związanego z wygenerowaniem wszelkiego typu dokumentów potrzebnych na starcie, w trakcie i po zakończeniu inwestycji budowlanej. Rozbudowany system dokumentybudowlane.pl to pełna i prawidłowa dokumentacja budowlana w kilka minut, dzięki której nie tracimy czasu na tworzenie dokumentacji ręcznie.

Wystarczy raz wprowadzić dane inwestycji i przy pomocy zaledwie 2 kliknięć jesteśmy w stanie wygenerować dowolny potrzebny dokument: umowę, protokół odbioru, fakturę i wszystkie pozostałe dokumenty. Wystarczy wypełnić dane inwestycji, takie jak informacje dotyczące osób związanych z budową, wyznaczonych dat, określonych kwot czy stawek VAT, a wszystkie dokumenty wypełniają się same!

Rzetelne i skrupulatne wprowadzenie danych pozwala uniknąć pomyłek czy stresów związanych z ewentualną kontrolą. Dzięki dokumentombudowlanym.pl użytkownik zyskuje kontrolę nad budową i pewność, że wszystkie umowy czy dokumenty nie zawierają żadnych błędów.

Wymiana wypełnionych dokumentów pomiędzy inwestorem a podwykonawcami jest bardzo prosta, szybka i wygodna – wystarczy kilka kliknięć, by wygenerowany dokument znalazł się na skrzynce mailowej wyznaczonej osoby. Ogromnym ułatwieniem dla użytkownika jest także możliwość kierowania harmonogramem i budżetem on-line.

To jeszcze nie koniec

W przyszłości klient chce rozszerzyć swój system o kolejne, bardziej zaawansowane moduły, dlatego nasze prace związane z tym projektem jeszcze się nie zakończyły, co bardzo nas cieszy!