Zjedź niżej
Redesign

IGS Audio

Postawiliśmy na bliskie spotkanie z produktem oraz świeży, delikatny szlif merytoryczny, a także odważną prezentację.

Klient: IGS Audio

Rok uruchomienia: 2015

Typ realizacji: Redesign

IGS Audio to firma zajmująca się sprzętem muzycznym. Klient od lat związany jest z muzyką, instrumentami i inżynierią dźwięku. Strona firmowa IGS Audio była do tej pory mało przejrzysta i trudna w nawigowaniu. Poruszanie się po podstronach i przeglądanie oferty nie należało do najłatwiejszych. Przestarzała witryna była źle przygotowana, generowała dużo problemów, a poziom bezpieczeństwa był… bardzo niski.

Porównując starą wersję strony z nową, obecna bez problemu może zostać określona mianem majstersztyku, co potwierdza sam Klient, który zaufał naszym pomysłom i nowoczesnym rozwiązaniom. Co ciekawe, właściciel IGS Audio nie bardzo wierzył w nasze możliwości, był sceptycznie nastawiony do całego projektu, co dało nam jeszcze większego kopa do działania! Zmotywowani i żądni pochwał ruszyliśmy do działania i postanowiliśmy zrobić coś naprawdę fajnego.

„Gotowy projekt przerósł moje oczekiwania – naprawdę! Bez krępacji i zawahania mogę powiedzieć, że pieniądze wydane na rewitalizację witryny są najlepiej wydaną kasą w moim życiu” – stwierdził właściciel IGS Audio.

 

Czym zaskoczyliśmy Klienta?

Zdecydowaliśmy, że konieczne będzie całkowite przeprojektowanie całej strony. Witryna diametralnie zmieniła swój wygląd, dzięki czemu teraz jest świeża, szybsza, wydajniejsza i dużo bardziej przyjazna dla międzynarodowego użytkownika. Serwis został wdrożony na systemie Abeon, który jest wydajny, niezawodny, a przy tym szybki do opanowania i bardzo prosty w obsłudze. Strona IGS Audio sama w sobie nie jest sklepem internetowym ani żadną technologiczną rewolucją, jednak stanowi świetnie skomponowany katalog produktów. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, każdy przedmiot jest dobrze wyeksponowany, a cała specyfikacja techniczna – bardzo wyraźna i przejrzysta.

Tak odważne zmiany spowodowały ogromny wzrost sprzedaży w bardzo krótkim czasie, z czego Klient był ogromnie zadowolony. IGS Audio ze swoim sprzętem celuje w rynek międzynarodowy, dlatego witryna zachowana jest w wersji anglojęzycznej, dzięki czemu świetnie pozycjonuje się za granicą. Dostosowując się do obecnych trendów, strona jest responsywna (RWD). Dzięki temu wygląda dobrze na każdym urządzeniu – laptopie, tablecie i smartfonie.