Zjedź niżej
Redesign

Aplikacja dla milionerów iVIP

Rewitalizacja jednej z najdroższych aplikacji dostępnych na rynku.

Rok realizacji: 2014

Typ projektu: Redesign, propozycja

VIP to jedyna tego typu „aplikacja dla milionerów”. Swego czasu była najdroższą aplikacją na smartfony na rynku. Posiadacz tej apki dołącza do ekskluzywnej listy subskrybentów, dzięki czemu może otrzymywać specjalne oferty i zniżki od wielu luksusowych partnerów. Każdy, kto zakupi aplikację staje się częścią elitarnej grupy i zyskuje dostęp do usług z linii Premium: helikopterów, samolotów, jachtów, nocnych klubów i hoteli tylko dla VIPów, a nawet może spędzić wakacje na prywatnej wyspie. Jest jeden haczyk: nie wystarczy zapłacić horrendalnej ceny za samą aplikację. Dodatkowo każdy musi udowodnić, że jest wart tego, by przynależeć do elity, czyli… że jego majątek wynosi ponad milion $.

Niespodziewana realizacja projektu

Realizacja dla iVIP łączy się z bardzo ciekawą historią. Klient kupił od nas projekt, którego… nie zlecił! Ale od początku: aplikacja nie była wizualnie spójna z wyglądem strony firmowej. Jej interfejs nie współgrał też z ideą całego zamieszania. Postanowiliśmy więc zespolić wygląd aplikacji i strony www, a także odświeżyć i unowocześnić cały design. Dzięki naszym działaniom apka stała się bardziej czytelna, przejrzysta, zyskała na jakości i stała się bardzo prosta, szybka i intuicyjna w obsłudze.

Klient sam zgłosił się

Gotowy projekt umieściliśmy na naszym profilu w serwisie Behance. Po niedługim czasie Klient sam zgłosił się do nas z prośbą o wdrożenie naszej realizacji, i to bez żadnych poprawek! Pomimo, że nie zamówił redesignu i nie konsultował się z nami, projekt nie wzbudzał u niego żadnych zastrzeżeń, został przyjęty w 100% w takiej formie, jaką początkowo zaproponowaliśmy. Przygoda z iVIP dowodzi temu, że warto nam zaufać i powierzyć każde, nawet najbardziej wymagające zadanie. Nasi specjaliści znają się na najnowszych technologiach i zawsze dobierają dokładnie to, czego oczekują Klienci naszych Klientów.