Zjedź niżej
Redesign

Sklep internetowy Smith’s

Dedykowana platforma sklepowa dla marki odzieżowej i obuwniczej.

Klient: Smiths Spółka z o.o.

Rok uruchomienia: 2014

Typ realizacji: Redesign, Abeon CMS

Smith’s to firma odzieżowa i obuwnicza, która powstała z myślą o tworzącej się wówczas w Polsce grupie skateboardzistów. Z biegiem lat stylistyka produktów zaczęła się zmieniać, by dziś skupić się na ubraniach i butach life stylowych, choć wciąż trzymając się tych samych zasad: ma być wygodnie, oryginalnie i przyciągać wzrok.

Zmiany, zmiany!

Produkty Smith’sa nieco się zmieniły, więc musiała się również zmienić strona WWW. Dzięki naszym działaniom serwis został zrewitalizowany. Dziś jest to nowoczesny, w pełni responsywny sklep internetowy, odpowiadający potrzebom klientów. Wcześniej Smith’s korzystał z kombajnu, z przestarzałego, uniwersalnego systemu, który nie sprawdzał się w przypadku tego Klienta. Właściciel nie był zadowolony z formy działania sklepu, więc zgłosił się do nas…

 

Jak rozwiązaliśmy problem Klienta?

Zespół naszych specjalistów przygotował dedykowaną, szytą na miarę platformę sklepową, ukierunkowaną na jeden, konkretny model biznesowy naszego Klienta. Naszym zadaniem było dopasować sklep internetowy do specyficznej branży i sposobu sprzedawania najlepiej jak umiemy. W tym celu dokładnie określiliśmy potencjalnych odbiorców, przeanalizowaliśmy ich  potrzeby i wdrożyliśmy rozwiązania i funkcjonalności, które będą dla nich niezbędne, by wygodne, szybko i bez żadnych wątpliwości robić zakupy online.

Projekt został stworzony zgodnie z najnowszymi trendami i najmodniejszą stylistyką. Layout jest bardzo prosty, a zarazem nowoczesny i bardzo estetyczny. Nawigacja po serwisie jest bardzo szybka i intuicyjna, a strona – przyjazna dla każdego kupującego. Użytkownik bez problemu odnajdzie produkt, którego potrzebuje, wykorzystując przy tym podstawowe funkcjonalności wyszukiwarki. Strona jest w pełni responsywna, wdrożona na autorskim systemie Abeon w najnowszej wersji.