Zjedź niżej
Redesign

Ponar Silesia SA

Nietuzinkowy i wyznaczający trendy w branży serwis dla firmy wiodącej na rynku hydrauliki przemysłowej.

Klient: Ponar Silesia SA

Rok uruchomienia: 2015

Typ realizacji: Redesign

Nasza realizacja dla firmy Ponar Silesia SA to projekt, w którym postawiliśmy na innowacyjność, prostotę i szybkość działania, a także na łatwy dostęp do niezbędnych informacji. Ponar Silesia SA to największy producent hydrauliki siłowej w Polsce. Projektuje i dostarcza zaawansowane systemy hydrauliczne i smarne, a na życzenie klienta  w pełni integruje je z automatyką, łącznie z ich montażem i uruchomieniem.

Dobrze poznaliśmy firmę

Ten projekt był na naszego zespołu wyzwaniem, a to za sprawą „prac w terenie”. Nasi specjaliści wybrali się do siedziby firmy i postanowili poznać jej strukturę od wewnątrz. Długie rozmowy z przedstawicielami poszczególnych działów, wnikliwe konsultacje i szczegółowe analizy potrzeb i oczekiwań pozwoliły nam stworzyć projekt niezwykle innowacyjny, wyznaczający trendy w branży. Dowiedzieliśmy się dokładnie jakim celom przyświeca ta zmiana i czego Klient i jego pracownicy oczekują od nowej strony www. Bez tych szczegółowych analiz, te dane nie byłyby proste do uzyskania, a sama zmiana nie mogłaby być tak spektakularna.

 

Zaczęliśmy intensywnie działać

Wyniki naszej pracy, przede wszystkim tej analitycznej, pozwoliły nam zbudować jedną z najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych witryn w branży hydraulicznej w naszym kraju. Spośród ogromnego wachlarza dostępnych technologii wybraliśmy dokładnie te, które idealnie sprawdzą się w przypadku firmy Ponar Silesia SA. Strona, którą stworzyliśmy przyjęła formę bogatego katalogu ponad tysiąca zaindeksowanych stron, wraz ze szczegółowymi opisami, specyfikacją techniczną i dodatkowymi informacjami.

Nawigacja pomiędzy podstronami jest prosta i szybka, dzięki stałemu monitorowaniu użyteczności. Stworzony przez nas zaawansowany system i wyszukiwarka produktów zostały zaprojektowane w sposób, który pozwala jego rozbudowę w przyszłości, co szczególnie ważne jest w przypadku ciągłego rozwoju firmy. Nasi fachowcy wzięli to pod uwagę i dlatego furtka do rozbudowy portalu pozostaje otwarta. Dla wygody użytkowników i lepszego pozycjonowania strona została zaprojektowana zgodnie z zasadą Responsive Web Design, dzięki czemu dopasowuje się do każdego urządzenia, na którym jest wyświetlana, a przeglądanie katalogu produktów jest równie wygodne z pozycji smartfona, co z komputera.

Gwarancja sukcesu

Innowacyjne rozwiązania zastosowane przy tej realizacji przyniosły oczekiwane efekty. Nasi programiści nie bali się odważnych kroków, co znacząco podniosło jakość nowego serwisu, a co za tym idzie – umocniło pozycję Ponar Silesia SA jako lidera na rynku hydraulicznym.