Zjedź niżej
Redesign

Telepolis.pl

Modernizacja portalu połączona z migracją danych.

Klient: Telepolis

Rok uruchomienia: 2012

Typ realizacji: Redesign, Abeon CMS

Telepolis to największy i najbardziej opiniotwórczy serwis w polskim internecie, który porusza tematykę szeroko rozumianej telekomunikacji. Działa nieprzerwanie od 2007 roku, a co miesiąc odwiedza go ponad milion użytkowników. Sławę zyskał dzięki wartościowym artykułom na temat najnowszych technologii, a także dzięki zaawansowanej porównywarce wybranych modeli telefonów. Poprzednia odsłona Telepolis.pl była przestarzała od strony kodu i interfejsu graficznego. Serwis działał powoli, topornie, był nieczytelny, a uczynienie go nowoczesnym i szybszym było naszym wyzwaniem.

Stare w nowej odsłonie

Życzeniem Klienta było, by zmodernizowany serwis po redesignie zachował funkcjonalności starego. Rewitalizacja interfejsu graficznego pozwoliła nam podnieść jakość serwisu, a działania optymalizacyjne sprawiły, że jego obsługa jest szybsza i wygodniejsza. Dostęp do informacji jest dużo bardziej komfortowy, dzięki czemu użytkownicy chętniej wracają na stronę po kolejną dawkę nowinek ze świata najnowszych technologii.

„cyberstudio przy realizacji wykazało się ogromną pomysłowością, szybkością działania i kreatywnością. Doceniam także indywidualne podejście do sprawy. Warto też dodać, że Agencja wdrożyła rozwiązania, których efekty było widać już po niedługim czasie” – mówi Marcin Kozłowski Sekretarz Redakcji Telepolis.pl

Modernizacja portalu wraz z pełną migracją danych zajęła nam około 2 lat, czego wynikiem jest świetnie działający serwis bogaty w nowoczesne rozwiązania, który wchodzi w skład ogromnej i znanej grupy kapitałowej Comperia („Porównywarka finansowa nr 1”). Zakup Telepolis.pl przez tak dużą markę jest dla nas powodem do dumy, a zarazem ogromnym komplementem, że nasza praca została doceniona.