Rozwiązania e-commerce

Aż 48% z ponad 25 milionów internautów w Polsce dokonało kiedyś zakupów on-line (według badania przeprowadzonego przez Gemius dla e-Commerce Polska w 2016 roku). Handel elektroniczny ma coraz więcej zwolenników i nic dziwnego — to wygodna, często tańsza forma zakupów, a dostęp do różnego rodzaju asortymentu jest niemal nieograniczony. Konsumenci decydują się nie tylko od czasu do czasu zakupić w ten sposób ubrania, kosmetyki czy wyposażenie domowe, ale popularność zyskują również sklepy oferujące produkty spożywcze i dowożące je pod same drzwi. Tak e-commerce wygląda od strony klientów. Dla nich najważniejsze jest, aby sklep on-line był przejrzysty, a same zakupy bezpieczne.

 

Jeśli zajmujesz się handlem elektronicznym albo masz w planach otworzenie sklepu internetowego, zgłoś się do nas! Rozwiązania e-commerce nie mają przed nami tajemnic. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kreatywnym pomysłom otrzymasz taki rezultat, jaki najbardziej trafi do Twojej grupy docelowej. Sprawdź nas!

 

Pamiętaj, że e-commerce to coś więcej niż tylko możliwość robienia i oferowania zakupów on-line. To cała logistyka połączona z automatyzacją procesów, których zadaniem jak najbardziej zmniejszyć obciążenie pracy po stronie sprzedających i kupujących. Co to oznacza w praktyce? Dla sprzedającego sklep ma być zautomatyzowany, by katalogowanie i wysyłanie towaru przebiegało sprawnie. Dla kupującego sklep on-line ma działać bez zarzutu i pozwalać na szybkie zakupy.

 

Wdrażamy zarówno rozwiązania własne, jak i integrujemy rozwiązania innych. Specjalizujemy się w dużych projektach, gdzie ważnym elementem jest obieg danych między różnymi systemami. Sprawiamy, że nawet najbardziej skomplikowane rozwiązania e-commerce stają się proste dla właścicieli sklepów oraz dla ich klientów. Czynnikiem decydującym o sukcesie przedsiębiorstwa jest profesjonalizm. Zgłoś się do nas już na początku obmyślania swojego projektu, opowiedz nam o nim, a my przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania e-commerce. Gwarantujemy Ci profesjonalną, dobrze przemyślaną i wygodną w użytkowaniu platformę sprzedaży on-line.