Zjedź niżej

U-RODZINY 2018 – Współpraca z Inicjatywą Firm Rodzinnych

Autor:

Data:

Kategoria: Aktualności, Nasze projekty

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm rodzinnych to największa działająca w Polsce organizacja reprezentująca środowisko firm rodzinnych zrzeszającą około 500 przedsiębiorców z całej Polski. Organizacja zajmuje się na co dzień budowaniem w Polsce wolności gospodarczej, państwa prawa i społeczeństwa obywatelskiego. Celem działań jest integracja podmiotów tego środowiska poprzez tworzenie platformy do dyskusji i wymiany doświadczeń.

U-RODZINY 2018 w Katowicach

Od 2008 roku nieprzerwanie Stowarzyszenie IFR organizuje Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY, który w tym roku odbędzie się w Katowicach. Te ogólnopolskie wydarzenie to synergia nauki i biznesu. Podczas wydarzenia głos zabiorą najznamienitsi założyciele i prezesi największych polskich firm rodzinnych jak np. Comarch, SelenaFM, Colian, a także przedstawiciele uczelni wyższych oraz władz samorządowych m.in. dr Marcin Krupa, dr Michał Gramatyka, prof. Andrzej Sobaś (ASP w Katowicach) i wielu innych.

Rozwój ponad wszystko!

To świetna okazja, żeby poznać ciekawe case studies, wziąć udział w interesujących warsztatach oraz wysłuchać inspirujących wystąpień. U-RODZINY 2018, to również świetna zabawa w rodzinnym gronie. W Centrum Kongresowym w Katowicach wystąpią Marcin Wyrostek & Corazon oraz zespół Sound Machine. Zwieńczeniem wydarzenia będzie Wieczór Artystyczny w Sali Koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

Jest nam niezmiernie miło, że załoga cyberstudio, może wziąć aktywny udział w przygotowywaniach wydarzenia. Zapewniamy wsparcie technologiczne eventu, bez którego U-RODZINY 2018 nie mogłyby się odbyć.